Sıkça Sorulan Sorular – Green Hills Suites

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Yalova’da şehrin gürültüsünden ve keşmekeşinden uzak Çınarcık bölgesinde bulunmaktadır. Tam adresi almak için iletişim bölümümüze bakabilirsiniz

Lokasyon Bilgileri

Otelimizde, sağlanan lüks konaklama imkanları haricinde sauna, fitness, mini club ve şişme çocuk oyun parkı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Oda kahvaltı rezervasyon seçeneklerinde açık büfe kahvaltı hizmetlerimiz vardır.

Müşterilerimizin bu isteğinin yerine getirilmesi bazı şartlara bağladır. Şöyle ki geç çıkış talepleri oda müsaitliğine bağlı olarak kabul edilmektedir. Geç çıkış talebiniz kabul edildiği taktirde odanız 12:00’dan 16:00’ya kadar satışa kapatılmakta ve yarım günlük oda ücreti uygulanmaktadır.

Müşterilerimizin memnuiyeti için belirtilen herhangi bir konumdan extra bir ücret karşılığı ulaşım hizmeti sağlamaktayız.

Tesisimizde; müşterilerimizin kurumsal ve özel davetler gibi özel davetleri için özel olarak çalışan deneyimli personelimiz ve zengin menü seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Otelimiz genelinde ücretsiz ve yüksek hızlı Wi-Fi hizmetimiz mevcuttur.

Otelimizin ala carte restoranında gece 12:00’a kadar hizmet alabilirsiniz.

Otelimizde alkollü içecek servisi bulunmamaktadır.

Tesisimizde 24 saat oda servisi hizmeti bulunmaktadır.

Yalova’da şehrin gürültüsünden ve keşmekeşinden uzak Çınarcık bölgesinde bulunmaktadır. Tam adresi almak için iletişim bölümümüze bakabilirsiniz.

Otelimiz, sağladığı lüks konaklama imkanları haricinde eşsiz İstanbul boğaz turu, safari turları ve sauna hizmeti vermektedir.

Otelimiz toplam 17 adet oda ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Odalar içerisinde; klima, televizyon, kasa, telefon, mini bar, saç kurutma makinesi, oturma alanı, ücretsiz banyo buklet malzemeleri ve banyo bulunmaktadır. Odalarda misafirlerin kullanımı için mutfak ve araç gereçleri mevcuttur.

Tesisimiz oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Kahvaltı servisi 07.00 – 10.00 saatleri arasında açık büfe şeklindedir.

Evet, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için ücretsiz iptal olanağı sunmaktayız. Buna göre otele giriş tarihinize 48 saat kalana kadar iptal – değişiklik talep etmeniz durumunda ücretiniz iade edilmektedir.

Müşterilerimizin bu isteğinin yerine getirilmesi bazı şartlara bağladır. Şöyle ki geç çıkış talepleri oda müsaitliğine bağlı olarak kabul edilmektedir. Geç çıkış talebiniz kabul edildiği taktirde odanız 12:00’dan 18:00’a kadar satışa kapatılmakta ve yarım günlük oda ücreti uygulanmaktadır.

Otelimiz, müşterilerimizin memnuniyeti için şehir merkezi ve otel arasında ücretsiz ulaşım hizmeti sunmaktadır.

Tesisimizde; müşterilerimizin kurumsal ve özel davetleri için özel olarak çalışan deneyimli personelimiz ve zengin menü seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Otel genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.
WhatsApp
1